Ehitus ja viimistlus

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Ehitusinfo

Tiiru tn 3 kinnistu pakub avaraid vaateid merele lõunas ja edelas, mida arvestab ka hoone mahuline lahendus. Hoone tüüpkorrusel on 7 korterit, sh. külaliskorterid, kõikide juurde kuuluvad lisaks rõdud või terrassid.

Hoone on rajatud vaivundamendile ja monoliitbetoonist rostvärgile. Hoone põhikandekonstruktsiooniks on valdavalt monteeritav raudbetoonkarkass. Kandeseinad, jäikusseinad, trepikodade seinad ja liftišaht on monteeritavatest raudbetoonelementidest. Välisseinad on monteeritavad kolmekihilised betoonpaneelid (soojustatud 200 mm mineraalvillaga), mille viimistluseks on värv. Korterite aknad ja rõduuksed on puitalumiiniumraamis, merepoolsetel korteritel alumiinimuraamis lükanduksed. Lõuna- ja läänepoolsed aknad on päiksekaitseklaasiga. Rõdude kirkad piirdeklaasid (piirde kõrgus 1,1 m) on karastatud ja lamineeritud.

Hoone viimistluses on samuti lähtutud Pärnu kui suvituslinna kuvandist – valged välisseinad ning õhulisust ja kergust lisavad klaaspiiretega rõdud mere pool. Majal on üks trepikoda ja lift. Iga korteri juurde kuulub panipaik (sisaldub korteri müügihinnas). Elanike parkimiskohad on kinnistu suletud parklas (tasulised, müüakse eraldi), kus on kokku 42 parkimiskohta, kõik kohad on varustatud elektriauto laadimise valmidusega. Külaliste parkimiskohad paiknevad Tiiru tänaval.

Kortermaja on ühendatud linna võrkudega ning keskküte toimib kaugküttevõrgu baasil. Korterites on ruumipõhiselt reguleeritav (LCD ekraaniga termostaadid) vesipõrandaküte, sh niisketes ruumides. Ventilatsioon on soojustagastusega eelsoojendusega sundventilatsioon, millel on korterikohased agregaadid. Kõikides korterites on loodud valmidus korterikohase konditsioneeri(de) paigaldamiseks. Maja energiamärgise klass on B. Pistikupesade, lülitite ja nõrkvoolu paigaldus tehakse vastavalt elektriprojektile või võimalusel erisoovidele. Korterites on igas eluruumis TV- ja võrgupesa. Kvaliteetse netiühenduse tagab majasisene fiiberoptilise kaabli võrk (UTP Cat6e), mis on vajalik kiire ja laitmatu internetiühenduse tarbeks. Majas on turvalised läbipääsusüsteemid ja videovalve.

Viimistlus

Valgre elamurajooni korterite siseviimistluses on kasutatakse kvaliteetseid materjale meie usaldusväärsetelt partneritelt. Korterite siseviimistluse põhilahendused varieeruvad ja on valminud sisearhitekti kaasabil ning on peamiselt heledates toonides. Ülevaatlikumat infot siseviimistlusmaterjalide kohta küsi maakleritelt.