Ehitus ja viimistlus

Küsi infot

  Soovin Tiiru 5 projekti lisainfot
  Soovin Tiiru 3 projekti lisainfot

  Ehitusinfo

  Tiiru 5 kinnistu pakub avaraid vaateid merele lõunas ja edelas, mida arvestab ka hoone mahuline lahendus. Hoone tüüpkorrusel on 8 korterit, sh. külaliskorterid, mille juurde kuuluvad rõdud, terrassid või prantsuse rõdud.

  Hoone on rajatud vaivundamendile ja monoliitbetoonist rostvärgile. Hoone põhikandekonstruktsiooniks on valdavalt monteeritav raudbetoonkarkass. Kandeseinad, jäikusseinad, trepikodade seinad ja liftišaht on monteeritavatest raudbetoonelementidest. Välisseinad on monteeritavad kolmekihilised betoonpaneelid (soojustatud 200 mm mineraalvillaga), mille viimistluseks on värv. Korterite aknad ja rõduuksed on puitalumiiniumraamis, merepoolsetel korteritel lükanduksed. Lõuna- ja läänepoolsed aknad on päiksekaitseklaasiga. Rõdude piirdeklaasid (piirde kõrgus 1,1 m) on karastatud ja lamineeritud, toon valge.

  Hoone viimistluses on samuti lähtutud Pärnu kui suvituslinna kuvandist – valged välisseinad ning õhulisust ja kergust lisavad klaaspiiretega rõdud mere pool. Majal on üks trepikoda ja lift. Iga korteri juurde kuulub panipaik (sisaldub korteri müügihinnas). Elanike parkimiskohad on kinnistu suletud parklas (tasulised, müüakse eraldi), kus on kokku 42 parkimiskohta (sh elektriauto laadimise ja auto eelsoojenduseks loodud elektriühendusega kohad). Külaliste parkimiskohad paiknevad Tiiru tänaval.

  Kortermaja on ühendatud linna võrkudega ning keskküte toimib kaugküttevõrgu baasil. Korterites on ruumipõhiselt reguleeritav (LCD ekraaniga termostaadid) vesipõrandaküte, sh niisketes ruumides. Ventilatsioon on soojustagastusega eelsoojendusega sundventilatsioon, millel on korterikohased agregaadid. V-VII korruse korterites on loodud valmidus korterikohase konditsioneeri paigaldamiseks. Maja energiamärgise klass on B. Pistikupesade, lülitite ja nõrkvoolu paigaldus tehakse vastavalt elektriprojektile või võimalusel erisoovidele. Korterites on igas eluruumis TV- ja võrgupesa. Kvaliteetse netiühenduse tagab majasisene fiiberoptilise kaabli võrk (UTP Cat6e), mis on vajalik nii tuleviku ehk tänasest 10x kiirema interneti kui laitmatu HD nutiTV tarbeks. Majas on turvalised läbipääsusüsteemid ja videovalve.

  Viimistlus

  Valgre elamurajooni korterite siseviimistluses on kasutatud kvaliteetseid materjale meie usaldusväärsetelt partneritelt. Korterite siseviimistluse põhilahendused varieeruvad ja on valminud sisearhitekti kaasabil ning on peamiselt heledates toonides. Ülevaatlikumat infot siseviimistlusmaterjalide kohta küsi maakleritelt. Uudse võimalusena oli meie klientidel juba kortermaja ehituse ajal vahetult võimalik tutvuda siseviimistlusmaterjalidega nii nagu nad hakkavad olema tegelikkuses - parima kliendikogemuse nimel oli korteri vannituba juba näidisena valmisehitatud Valgre elamurajooni kontorisse.