Tutvustus

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Tutvustus

Pärnu siluett on muutuses – mereäärses Valgre elamurajoonis on alustatud uue 7kordse korterelamu, Tiiru tn 3 ehitusega. Valgre elamurajoon paikneb Pärnu rannarajoonis, tennisehalli ja Hestia Hotel Strand vahelisel alal, otse rannaniidu veerel.

Majas asuvate merevaatega korterite lõuna- ja õhtupäikese poolsed rõdud pakuvad võimalust nautida lummavaid vaateid ning veeta õhtuid päikeseloojangu saatel. Hoone välisviimistluses on samuti lähtutud Pärnu kui suvituslinna kuvandist – valged välisseinad, millele õhulisust ja kergust lisavad suured klaaspiiretega merepoolsed rõdud. Majja tulevad 2-4toalised ruumikad korterid (43 – 131 m²), milledel kõigil on merevaade. Korterites on vesipõrandaküte, merepoolsetel korteritel maast-laeni aknad ning kohe standardina “Premium” siseviimistlus. Kõikides korterites on väljaehitatud konditsioneeri paigaldamise valmidus. Hoone I korrusel panipaigad, sisehoovis oma suletud parkla, lastemänguväljak, pääs merepoolsele kergliiklusteele-promenaadile. Täida oma unistused ja muuda elamine mereääres reaalsuseks!

Valgre Residence OÜ

  • Ivo Kasak
  • Peter Ingman
  • Jaan Pillesaar

 

Valgre lugu

Jah, Pärnu vaid ihkan ma tagasi… Need kuldsed sõnad libiseksid üle Raimond Valgre huulte, kui armastatud muusikul oleks taas võimalik oma lemmiklinna mererannal jalutada ning endiste lemmikpaikade kõrval tutvust teha uudse ja tervikliku Valgre elamurajooniga.

Tõeline merelähedus. See on ainulaadne võimalus nautida mere naabrust igal hetkel – vaadeldes oma korteri rõdult punetava päikese vajumist purjekate vahelt merepiiri taha, hingates mereõhku jalutuskäikudel parkides ja puiesteedel või võttes aega iseendale kuulsas Pärnu rannas või tasemel tenniseväljakutel. Tõeline merelähedus on uus elustiil.

Arhitektid

HG Arhitektuur tegutseb aastast 2004. Partnerid Tomomi Hayashi ja Hanno Grossschmidt on pälvinud Eesti presidendilt Noore Arhitekti preemia ning Eesti Kultuurkapitalilt kolmel korral parima objekti preemia: Lasnamäe kergejõustikuhall, Rotermanni Jahuladu ja Eesti Rahva Muuseum. Veel mõned silmapaistvamad valminud hooned on Pärnu Kontserdimaja, äri-, büroo- ja kortermaja “Foorum” Tallinnas, A. M. Lutheri mööblivabriku masinasaali rekonstrueerimine Tallinnas, kortermajad Lootsi 3a, Pikksilma 2/1 ja 2/2, Tuukri 25, Kiikri 3, ja Rotermanni 18 Tallinnas ning Jakobi 25 Tartus. Büroos on valminud ka kümneid arhitektuurivõistlustel auhinnatud eskiise ja eramuprojekte ning sisearhitektuurseid lahendusi.

“Rannaliiv, karge tuuleõhk, sillerdav meri ja kusagilt vaikselt kostuv Valgre muusika on need märksõnad, mis igaühele meenuvad mõeldes Pärnu peale ja millele ka meie mõtlesime neid kodusid luues. Meie jaoks on see koht, kus saavad kokku meri ja maa, asfalt ja liiv, pidu ja puhkus, kõrred ja tuul, kordumatud hetked ja igavikuline silmapiir. Need on lihtsad asjad, mis samal ajal on nii seletamatult lummavad.“

www.hga.ee

Asukoht

Valgre elamurajoon saab lisaks teistele suurepärastele omadustele uhkustada ainulaadse asukohaga. Pole just palju elukohti, mis looduse, rannaniidu, liivaranna ja mere piirimail omaksid nii lähedast sidet muu linnaruumiga – kaupluste, koolide, ühistranspordi ning ka otse naabruses oleva Tennisehalliga ja teiste spordirajatistega. Rääkimata otsepääsust kergliiklusteele, millelt võtta suund rannapromenaadile, supelranda, kuursaali, jahtklubisse või hoopis lastega koos Lottemaale või golfi mängima. Valgre on sinu valikuvabadus.

Vaata asukohaplaani