Tutvustus

Küsi infot

  Soovin Tiiru 5 projekti lisainfot
  Soovin Tiiru 3 projekti lisainfot

  Tutvustus

  Uue tõeliselt tervikliku Valgre elamurajooni esikmaja, Tiiru tn 5 valminud 7kordne korterelamu paikneb mere ääres, tennisehalli ja hotelli Strand vahelisel alal, rannaniidu veerel. Elamurajooni tarbeks on valmis ehitatud kaks uut tänavat – Viire ja Tiiru, mis ühendavad elurajooni A.H. Tammsaare puiesteega.

  Majas asuvate merevaatega 1-4toaliste korterite lõuna- ja õhtupäikese poolsed rõdud pakuvad võimalust nautida hunnituid vaateid ning veeta õhtuid päikeseloojangu saatel. Hoone viimistluses on samuti lähtutud Pärnu kui suvituslinna kuvandist – valged välisseinad, millele õhulisust ja kergust lisavad klaaspiiretega rõdud mere pool. Valgre pilk on suunatud tulevikku – esimesena Pärnus on parklas kohad ka elektriautodele. Majas on lift, igal korteril on oma panipaik ning elu muudab veelgi mugavamaks laste mänguväljak ning pääs merepoolsele kergliiklusteele. Kortermaja arhitektideks on Hanno Grossschmidt, Tomomi Hayashi ja Siim Endrikson arhitektuuribüroost HGA, maja ehitas Vilcon Ehitus. Parima kodu arendab Teie jaoks Valgre Residence.

  Valgre Residence OÜ

  • Ivo Kasak
  • Peter Ingman
  • Jaan Pillesaar

   

  Valgre lugu

  Jah, Pärnu vaid ihkan ma tagasi… Need kuldsed sõnad libiseksid üle Raimond Valgre huulte, kui armastatud muusikul oleks taas võimalik oma lemmiklinna mererannal jalutada ning endiste lemmikpaikade kõrval tutvust teha uudse ja tervikliku Valgre elamurajooniga.

  Tõeline merelähedus. See on ainulaadne võimalus nautida mere naabrust igal hetkel – vaadeldes oma korteri rõdult punetava päikse vajumist purjekate vahelt merepiiri taha, hingates mereõhku jalutuskäikudel parkides ja puiesteedel või võttes aega iseendale kuulsas Pärnu rannas või tasemel tenniseväljakutel. Tõeline merelähedus on uus elustiil.

  Arhitektid

  HG Arhitektuur tegutseb aastast 2004. Partnerid Tomomi Hayashi ja Hanno Grossschmidt on pälvinud Eesti presidendilt Noore Arhitekti preemia ning Eesti Kultuurkapitalilt kolmel korral parima objekti preemia: Lasnamäe kergejõustikuhall, Rotermanni Jahuladu ja Eesti Rahva Muuseum. Veel mõned silmapaistvamad valminud hooned on Pärnu Kontserdimaja, äri-, büroo- ja kortermaja “Foorum” Tallinnas, A. M. Lutheri mööblivabriku masinasaali rekonstrueerimine Tallinnas, kortermajad Lootsi 3a, Pikksilma 2/1 ja 2/2, Tuukri 25, Kiikri 3, ja Rotermanni 18 Tallinnas ning Jakobi 25 Tartus. Büroos on valminud ka kümneid arhitektuurivõistlustel auhinnatud eskiise ja eramuprojekte ning sisearhitektuurseid lahendusi.

  “Rannaliiv, karge tuuleõhk, sillerdav meri ja kusagilt vaikselt kostuv Valgre muusika on need märksõnad, mis igaühele meenuvad mõeldes Pärnu peale ja millele ka meie mõtlesime neid kodusid luues. Meie jaoks on see koht, kus saavad kokku meri ja maa, asfalt ja liiv, pidu ja puhkus, kõrred ja tuul, kordumatud hetked ja igavikuline silmapiir. Need on lihtsad asjad, mis samal ajal on nii seletamatult lummavad.“

  www.hga.ee

  Asukoht

  Valgre elamurajoon saab lisaks teistele suurepärastele omadustele uhkustada ainulaadse asukohaga. Pole just palju elukohti, mis looduse, rannaniidu, liivaranna ja mere piirimail omaksid nii lähedast sidet muu linnaruumiga – kaupluste, koolide, ühistranspordi ning ka otse naabruses oleva Tennisehalliga ja teiste spordirajatistega. Rääkimata otsepääsust kergliiklusteele, millelt võtta suund rannapromenaadile, supelranda, kuursaali, jahtklubisse või hoopis lastega koos Lottemaale või Valgeranda golfi mängima. Valgre on sinu valikuvabadus.

  Vaata asukohaplaani